АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

Ми в соцмережах

 «Цивілізоване полювання та риболовля в Україні – наша мета»


Останнім часом в Україні посилюються загрози для існування мисливської галузі та можливості проведення полювання. Відсутність єдності у вирішенні проблем мисливства з боку української мисливської громади лише сприяє втіленню в життя мрій про закриття полювання.  

Тому Громадська спілка «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» для об’єднання зусиль мисливських господарств й багатотисячної мисливської громади України заснувала Громадську спілку "Всеукраїнська мисливська спілка" (ГС "ВМС"), що була зареєстрована 11 травня 2018 року, і захищатиме їх права та інтереси.

Сайт ГС "ВМС" працює за посиланням: http://gsvms.org.ua/uk/

Зі Статутом, Структурою та метою ГС "ВМС" можна ознайомитись за посиланням: http://gsvms.org.ua/uk/pro-nas

 

Мисливство в природно-заповідному фонді

Уявіть типовий приклад – мисливці прийняли рішення отримати в користування угіддя і створити на їх базі потужне мисливське господарство. Після проходження декількох кіл пекла, вони отримали Рішення обласної ради про надання в користування мисливських угідь. Як мінімум на 15 років (строк користування згідно зі ст. 22 ЗУ «Про мисливське господарство та полювання») їм надають не лише можливість користуватись загальнодержавним ресурсом, а й реалізувати свій план по розбудові мисливського господарства. Користувачі докладають зусиль для відновлення, а згодом збереження та примноження державного мисливського фонду, створення комфортних умов для споживачів послуг по полюванню. Це передбачає будівництво біотехнічних споруд, мисливських будинків та господарських приміщень, отже, зовсім немалі грошові вкладення.

Згодом, як свідчить практика, користувачів чекає багато несподіванок - достатньо однієї зміни в якийсь закон. Цього разу ми торкнемося заборони мисливства на всіх без виключення територіях природно-заповідного фонду (ПЗФ), що була введена завдяки прийняттю Закону щодо охорони пралісів згідно з Рамковою конвенцією про охорону та сталий розвиток Карпат.

Детальніше...

Пожалуйста, введите ваш E-mail: