АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

Ми в соцмережах

 

Останнім часом в Україні посилюються загрози для існування мисливської галузі та можливості проведення полювання. Відсутність єдності у вирішенні проблем мисливства з боку української мисливської громади лише сприяє втіленню в життя мрій про закриття полювання.  

Тому Громадська спілка «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» ініціює заснування Всеукраїнського мисливського об'єднання для захисту інтересів мисливських господарств та мисливців.

Стратегія Всеукраїнської громадської спілки «***»

Основна ціль – перехід мисливської галузі від  потреб суспільства у використанні мисливства як  елемента активного відпочинку громадян до створення галузі з товарного виробництва та надання послуг в сфері мисливства та зеленого туризму.  Удосконалення системи організації та ведення мисливського господарства.

Основні ролі – мисливське господарство – суб’єкт господарювання, що займається веденням мисливського господарства, наданням послуг з мисливства та товарним виробництвом. Мисливець – користувач послуг з мисливства, котрий може придбати послугу по проведенню полювання та за потреби м'ясо здобутої дичини.

Основні задачі – об’єднання мисливських господарств та мисливців у всеукраїнський союз для захисту їх інтересів від неправомірних дій влади. Створення ринку послуг та продукції мисливського господарства. Пропагування позитивного іміджу мисливця, як культурного користувача природними ресурсами, котрий дбає про природу та тваринний світ.

Шляхи вирішення – проведення установчих зборів та реєстрація Всеукраїнської громадської спілки «***». Розробка плану діяльності та стратегії вирішення ключових проблем галузі. Участь у законотворчій діяльності та Громадських радах органів виконавчої влади.

Структура

 

 Проект Статуту

 

Пропозиції щодо змісту Статуту, цілей та напрямків діяльності Всеукраїнського мисливського об'єднання Ви можете надсилати на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Проведення установчих зборів планується на початок квітня.

 

«Цивілізоване полювання та риболовля в Україні – наша мета»

Пожалуйста, введите ваш E-mail: