АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

Ми в соцмережах

«Цивілізоване полювання та риболовля – наша мета»

 Громадська спілка «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» створена у грудні 2014 року для об’єднання користувачів мисливських та рибальських господарств з метою захисту їх прав, свобод та інтересів.

У нашій діяльності ми керуємось принципом збереження балансу співіснування біорізноманніття та людини, і маємо на меті:

  • представлення інтересів членів Асоціації у органах влади, консультаційна та інформаційна підтримка;
  • сприяння розвитку спортивного полювання та трофейної риболовлі, мисливських та рибальських господарств;
  • охорона навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів;
  • участь у вдосконаленні законодавства;
  • виховання громадськості в дусі мисливської та рибальської етики;
  • обмін мисливськими тваринами та водними біоресурсами;
  • підготовка та навчання спеціалістів.

Запрошуємо Вас приєднатися до членів Асоціації для захисту спільних інтересів, обміну досвідом та поглибленню знань – разом ми зможемо вдосконалювати та розвивати мисливський та рибальський комплекси України!

 


Звернення до користувачів мисливських господарств


 

Громадська спілка «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» висловлює глибоке занепокоєння систематичним прийняттям необґрунтованих регуляторних актів щодо регулювання у сфері мисливського господарства та полювання з боку Міністерства екології та природних ресурсів (Мінприроди).

Прикладом такого рішення є Наказ №41 Мінприроди «Про заборону полювання на лося» терміном на 25 років. Даний наказ прийнятий на підставі сумнівного висновку Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена, котрий не містить наукового обгрунтування необхідності введення мораторію полювання на лося.

Наміри ввести таку заборону викликали обурення користувачів мисливських господарств, мисливців та громадських організацій, тому у співпраці галузевих громадських організацій, а саме: ГО «Асоціація природоохоронних територій України», ГС «Парламент Дніпра», «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» з залученням провідних наукових установ та спеціалістів в змозі довести абсурдність невиправданих обмежень, і домогтися того, щоб недопустити їх законодавчого прийняття.

«Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» має намір і можливість провести юридичну та фахову експертизу прийнятих рішень, але, враховуючи те, що зазначена діяльність та проведення необхідних заходів вимагають значних видатків, звертаємось до небайдужих користувачів мисливських господарств з пропозицією долучитися до цієї роботи. Ваша участь допоможе протистояти спробам позбавити мисливське суспільство конституційних прав на полювання та інших законних видів діяльності.

Пропонуємо долучитися до підтримки статутної діяльності «Асоціації користувачів мисливських та рибальських господарств» та надати благодійну допомогу на рахунок:

Громадська спілка «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств»
Код ЄДРПОУ 39506784
Р/р 26008258996 в АБ «УКРГАЗБАНК», МФО 320478
Призначення платежу: сплата добровільного внеску

 Лише спільними зусиллями ми зможемо протистояти непродуманим рішенням на загальнодержавному рівні, адже бездіяльність мисливської громадськості вже призвела до того, що були прийнятті необгрунтовані популістські рішення, як-то заборона полювання на території ландшафтних парків, віднесених до природно-заповідного фонду, хоча саме мисливці були ініціаторами заповідання територій з метою ефективного використання і відтворення природних ресурсів; а також заборони весняного полювання на гуску та вилучення вовка зі списку шкідливих тварин.

В свою чергу ми висловлюємо готовність вирішувати проблемні питання, з якими зіткнулися користувачі мисливських господарств, що підтримали наші заходи, та зобов’язуємося висвітлити подяку тим користувачам, що надали нам підтримку, на полях офіційних сайтів Громадських організацій та на сторінках профільних ЗМІ.

Забороняти – не охороняти?

Поки ми заповідаємо і забороняємо, вони розвивають і заробляють

Детальніше...


 

Пожалуйста, введите ваш E-mail: