АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

Ми в соцмережах

Тема тижня

Довідкова та спеціалізована література для користувачів мисливських та рибальських господарств, мисливців та рибалок любителів. Актуальна інформація, що допоможе Вам поглибити свої знання про особливості мисливства та рибальства, дізнатись цікаві факти.

Сьогодні заборона полювання на лося, завтра - на копитних

З початку року в Україні була розгорнута кампанія, в рамках якої екологічні організації просили заборонити полювання на лося. Як відомо, результатом цього став наказ Мінприроди «Про заборону полювання на лося». Оскільки цей наказ не пройшов погоджень зацікавлених відомств, Мінюст в його реєстрації відмовив.

Читати повністю...

Відкритий лист щодо заборони полювання на лося

Міністру екології та природних ресурсів України

Остапу Михайловичу Семераку,

Міністру аграрної політики та продовольства України

Тарасу Вікторовичу Кутовому

 

Вельмишановні Остап Михайлович та Тарас Вікторович!

 

25 січня 2017 року в Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулась нарада щодо необхідності введення мораторію полювання на лося. Представники Інституту зоології НАН України, Київського еколого-культурного центру (КЕКЦ), Громадської ради при Мінприроди та інших громадських об’єднань звернулися до Міністерства з пропозицією заборонити полювання на лося терміном на 25 років, про що йдеться у повідомленні КЕКЦ у мережі Facebook.

Читати повністю...

З життя дикого кабана

Ще в давнину добути трофейного кабана вважалося великим досягненням, в Англії полювання на кабана була справжнім культом, а в сучасному мисливському світі його навіть називають царем лісів.

Читати повністю...

Вирощування канального сома

Батьківщиною канального сома є Північна Америка, однак ще в 1970-х роках він був успішно акліматизований в колишньому СРСР. Вирощування і розведення цієї риби має ряд переваг. З одного боку порівняна не вередливість: незважаючи на те, що канальний сом теплолюбний, він добре переносить зимівлю під льодом, може мешкати як в прісній воді, так і в водоймах з солоністю до 21%. З іншого боку канальний сом є цікавим об'єктом для риболовлі, а його м'ясо дуже смачне і не поступається форелі по ніжності і смаку. У США та Мексиці він займає провідне місце в товарному рибництві.

Читати повністю...

Пожалуйста, введите ваш E-mail: