АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

Ми в соцмережах

Тема тижня

Довідкова та спеціалізована література для користувачів мисливських та рибальських господарств, мисливців та рибалок любителів. Актуальна інформація, що допоможе Вам поглибити свої знання про особливості мисливства та рибальства, дізнатись цікаві факти.

У кого на службі Нацкомісія з питань Червоної книги?

В далекому 1949 році при Міжнародному союзі охорони природи (МСОП) було створено Комісію по рідкісним видам, метою діяльності котрої було вивчення рідкісних видів і створення світового списку тварин, котрим загрожувало зникнення. Так в 1964 році з’явився перший Червоний список МСОП, який сьогодні часто називають Міжнародною Червоною книгою.

Читати повністю...

Кому служать народні депутати?

Аналізуючи законопроекти, прийняття котрих тією чи іншою мірою призвело до обмежень в мисливській галузі, легко можна простежити їх спільні риси. Перше, звичайно, те, що писали їх всім відомі антимисливські діячі – про їх фінансову мотивацію ми розповідали в статті «Антимисливці. Хто вони й за скільки?», опублікованій в №7, 2018 газети «Полювання та риболовля». В окремих законопроектах їх авторство прямо вказано, про дотик їх пера до інших можна дізнатись з офіційних сайтів «екологічних» організацій.

Але мало розробити поправки в діюче законодавство, для їх втілення в життя необхідно знайти депутатів, котрі поставлять підпис під документом і будуть лобіювати його прийняття.

Читати повністю...

Антимисливці - хто вони та за скільки?

«Рух проти полювання – це набагато більше про ненависть до людей, ніж про любов до тварин. Його основна мета – позбутися людей, які полюють, а не покращувати добробут тварин», - Тім Боннер, виконавчий директор Countryside Alliance (Великобританія).

Читати повністю...

Про Європейську хартію полювання та біорізноманіття

«Коли мені мисливці кажуть, що саме вони є найбільшими захисниками диких тварин, бо підгодовують їх взимку або знають точну кількість поголів’я, то такий аргумент – вершина цинізму. Підгодовуєте для чого? Для збільшення кількості тварин чи для кривавого хобі на адреналіні та крові?...Давайте разом пояснимо мисливцям, що полювання – це середньовіччя», - із заклику міністра екології О.М. Семерака до екологічної громадськості, опублікованого на його сторінці в Facebook.

«Ще раз до мисливців: ніхто в Україні полювання поки не скасовував…Зрештою, за вікном давно вже не кам’яний вік, коли полювання на мамонтів було життєво необхідним», - коментар міністра екології О.М. Семерака після мітингу мисливців, опублікований на його сторінці в Facebook.

Ці слова міністра екології України О.М. Семерака, опубліковані ним в 2017 році, обурили всю мисливську громаду. Ми вирішили нагадати про них знову для того, аби продемонструвати різницю між відношенням до полювання в Україні та Європі, де проживає більше 7 мільйонів мисливців.

Читати повністю...

Відкритий лист з приводу строків затвердження лімітів

Прем'єр-міністру України В.Б. Гройсману,

Першому заступнику міністра агропромислової політики М.П. Мартинюку

Шановні Володимире Борисовичу та Максиме Петровичу!

 Відповідно до ст.16 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» ліміти використання мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду (далі – Ліміти), затверджуються на мисливський сезон центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики (Мінагрополітики), за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що  забезпечує  формування  державної  політики  у  сфері  охорони навколишнього  природного  середовища (Мінприроди).

Читати повністю...

Пожалуйста, введите ваш E-mail: