АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Відкриття полювання на хутрових звірів

Законом України «Про мисливське господарство та полювання» встановлено, що полювання на білку, бобра, ондатру, куниць лісову та кам'яну, норку американську, тхора лісового, єнотовидного собаку, лисицю, вовка здійснюється з жовтня та по лютий включно.

Хоча Законом і передбачено встановлення таких строків початку полювання на хутрових (крім на кроля дикого та зайця-русака) але, як показує практика, більшість мисливських господарств у жовтні відкривають полювання лише на ліцензійні види (куницю лісову, бобра, ондатру, бабака, білку) під індивідуальне полювання.

Це обумовлено тим, що у жовтні в лісових масивах перебуває велика кількість грибників. Кожен керівник мисливського господарства перестраховується і не хоче брати на себе відповідальність, адже підчас полювання прийдеться так чи інакше обмежувати право громадян на вільний та безоплатний доступ до лісів, використання їх корисних властивостей.

У зв’язку з цим, полювання на куницю кам'яну, норку американську, тхора лісового, єнотовидного собаку, лисицю та вовка відкривається з листопада місяця, разом з відкриттям полювання на кроля дикого та зайця-русака.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: