АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Знову виявлено АЧС

Африканська чума свиней (АЧС) – небезпечна інфекційна хвороба свиней, яка характеризується лихоманкою, запальними і дистрофічними ураженнями внутрішніх органів, чисельними крововиливами та високою смертністю.

Відповідно до оперативної інформації Головного управління ветеринарної медицини в Сумській області при обстеженні підсобних господарств в місті Буринь та селі Гвинтове (18км від міста Буринь) виявлено загибель двох свиней – по одному у кожного власника.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) 10.10.2015 встановлено діагноз на африканську чуму свиней.

Проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Буринській райдержадміністрації та відповідне засідання при Сумській облдержадміністрації рішенням яких затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, загрозливих зон та зон нагляду. Проводяться заходи відповідно до Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней затвердженої наказом Мінагрополітики України від 05.03.2014 № 81.

Незважаючи на численні заходи по боротьбі з цією страшною хворобою свиней, вона виникає знову і знову.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: