АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Відбулось засідання ДНПК при Кабміні

10 грудня відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при Кабінеті Міністрів, під час якого Голова Держветфітослужби Олександр Вержиховський доповів про епізоотичну ситуацію із АЧС. З його слів слідує, що з початку цього року в Україні виявлено 37 випадків захворювання на АЧС: 13 у Чернігівській, по 6 випадків у Київській та Сумській, 4 випадки у Миколаївській, по 2 випадки у Рівненській, Полтавській та Одеській, по 1 випадку у Житомирській та Черкаській областях. П’ять з цих випадків було виявлено серед диких кабанів. Крім того Вержиховський зазначив, що з початку року 24 пункти оздоровлено від АЧС, у 13 продовжує діяти карантин.

В ході засідання було прийнято рішення продовжити передбачені нормативно-правовими актами заходи, які стосуються умертвіння та спалення усіх свиней в епізоотичних осередках Одеської та Миколаївської областях, адже саме там ситуація з АЧС ускладнилася. Вержиховський висловив надію, що після засідання ДНПК вирішення питання по боротьбі з АЧС та недопущення її розповсюдження отримає позитивну динаміку.

Особливу увагу присутніх Голова Держветфітослужби звернув на затримку із виплати компенсації населенню збитків за вилучених свиней, мовляв, керівництво в областях часто недостатньо оперативно і гнучко вирішує це питання.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: