АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Під час полювання у Київській області був убитий мисливець

Як повідомляє прес-служба Головного управління національної поліції в Київській області, 27 грудня в чергову частину Білоцерківського відділу поліції надійшло повідомлення від голови громадської організації мисливців про те, що в Сорокотяжскому лісі, неподалік від села Яблунівка виявили тіло 73-річного мисливця з вогнепальним пораненням тулуба.

Співробітники правоохоронних органів встановлюють обставини трагедії і причину смерті, а також встановлюють осіб, причетних до події. Слідчий відділ відкрив кримінальну справу за п.1 ст.119 ККУ «вбивство з необережності». Дана стаття передбачає обмеження або позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років.

ГС «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» закликає мисливців дотримуватися правил безпеки, зокрема не стріляти на шум і шурхіт в заростях рослин або не в чітко видиму ціль, адже це може бути людина; учасники колективного полювання повинні стояти на своєму номері і дотримуватися дистанції, також на полюванні варто утриматися від вживання спиртних напоїв.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: