АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Зміни до санітарних правил в лісах України

Перший заступник голови Держлісагентства Христина Юшкевич повідомила про підготовку робочими групами при відомстві прогресивних змін до Санітарних правил у лісах України.

 

До складу робочих груп входили представники громадських екологічних організацій, наукових установ, експерти профільних відомств, Світового банку та журналісти. Раніше голова Мінприроди Остап Семерак повідомив, що зміни підготовлені, і на час, поки Кабмін не прийме ці зміни, видав наказ (№188 від 19.05.2016р) про призупинення суцільних санітарних рубок у межах національних природних парків і заповідників, якими опікується підконтрольне йому міністерство. За словами міністра, представлять нову редакцію санітарних правил на одному з найближчих засідань уряду.

За словами Христини Юшкевич, основні зміни стосуватимуться обмеження санітарних рубок лише випадками очевидної природної стихії – масове всихання, вітровал, бурелом. У природо-заповідних зонах і територіях, а також в місцях, де гніздуються рідкісні хижі птахи, такі рубки будуть повністю заборонені. Планування рубок і обгрунтування їх доцільності будуть попередньо оприлюднюватися, аби здійснювати громадський та природоохоронний контроль. Держлісагентство ініціює якнайшвидше прийняття цих змін, підкреслила вона.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: