АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Сезон полювання 2016/2017 - вітаємо з відкриттям!

Минулих вихідних в Україні розпочався сезон полювання 2016-2017 років – подія, на яку так довго чекають і мисливці, і користувачі мисливських угідь.

У відповідності з законодавством мисливці мають право розпочати полювання з 1 травня, коли відкривається індивідуальне полювання на самця козулі, але, як повідомлялося раніше, Мінагрополітики через зміну уряду не встигло затвердити ліміти на добування мисливських тварин – наказ від 23 червня зареєстровано в Мінюсті 19 липня, а оприлюднений він лише на початку серпня – лише з цього моменту полювання на самця козулі дозволене. Крім того, згідно з законодавством, з серпня відкривається сезон полювання на самців оленя, лося, кабана, муфлона і лані. Також у серпні розпочинається сезон наймасовішого та найдоступнішого для мисливців полювання – на пернатих, крім фазана і куріпки сірої.

Варто зазначити, що користувачі мисливських угідь встановлюють строки полювання на свій розсуд в межах законодавства, тому мисливцям необхідно попередньо звертатися до користувача тих угідь, в яких він має намір полювати. Також користувачі самостійно встановлюють норми відстрілу інших мисливських тварин в межах, дозволених законодавством. На допомогу мисливцям при виборі місця полювання – ліміти на використання мисливських тварин, які ви зможете знайти в розділі «Нормативно-правові акти» ТУТ.

Не зайвим буде вкотре нагадати прості правила: мисливці мають дотримуватись правил полювання і мисливської етики, мати при собі всі необхідні документи (посвідчення мисливця, контрольна картка обліку, ліцензія/відстрільна картка або дозвіл на діагностичний/селекційний відстріл, дозвіл на користування мисливською зброєю, паспорт на ловчих звірів при їх використанні на полюванні) і не забувати про збереження навколишнього середовища – не засмічувати довкілля і пам’ятати про правила пожежної безпеки. Пам’ятайте про культуру полювання, і воно стане для вас справжнім святом єднання з природою!

Пожалуйста, введите ваш E-mail: