АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

Ми в соцмережах

Законопроект 8256 - чергова заборона регулювання чисельності хижаків

Серед безлічі зареєстрованих в Верховній Раді України законопроектів, що в тій чи іншій мірі обмежують полювання, з’являється все більше проектів, якими прагнуть заборонити регулювання чисельності хижих тварин.

Одним з таких проектів закону є документ під №8256 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання відносин, які стосуються підготовки собак до полювання» від 10.04.2018р., з яким можна ознайомитись за посиланням: (Законопроект 8256)

Цей документ – ще один приклад того, як в одному законопроекті хочуть «проштовхнути» якнайбільше змін. Судячи з назви законопроекту, він мав би стосуватись питань підготовки мисливських собак до полювання, однак, разом з тим сюди додана і заборона регулювання чисельності усіх хижих диких тварин. 

ГС «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» 9 липня направила звернення на ім’я Першого заступника Голови Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи А.Б. Диріва, висловив думку щодо неприйнятності введення таких заборон.

 

 Законопроект не був підтриманий ні Головним науково-експертним управлінням, ні Комітетом з питань екологічної політики, тому 19 липня було опубліковано проект постанови про повернення законопроекту на доопрацювання. Однак, як свідчить історія з законопроектом № 6598 від 21.06.2017р. (Законопроект 6598), доопрацювання, на думку авторів документів, зовсім не означає внесення рекомендованих поправок. Про цей та інші законопроекти ми вже писали ТУТ

Пожалуйста, введите ваш E-mail: