АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

 «Цивілізоване полювання та риболовля в Україні – наша мета»


Останнім часом в Україні посилюються загрози для існування мисливської галузі та можливості проведення полювання. Відсутність єдності у вирішенні проблем мисливства з боку української мисливської громади лише сприяє втіленню в життя мрій про закриття полювання.  

Тому Громадська спілка «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» для об’єднання зусиль мисливських господарств й багатотисячної мисливської громади України заснувала Громадську спілку "Всеукраїнська мисливська спілка" (ГС "ВМС"), що була зареєстрована 11 травня 2018 року, і захищатиме їх права та інтереси.

Сайт ГС "ВМС" працює за посиланням: http://gsvms.org.ua/uk/

Зі Статутом, Структурою та метою ГС "ВМС" можна ознайомитись за посиланням: http://gsvms.org.ua/uk/pro-nas

 

Звернення «АКМтаРГ» та «ВМС» до мисливської спільноти

З 2000 року, коли в Україні було прийнято Закон «Про мисливське господарство та полювання», центральний орган виконавчої влади в царині мисливства здійснив три спроби реформувати мисливську галузь: в 2015, 2017 та 2019рр були розроблені відповідні програми і стратегії. В 2015 році в рамках програми ENPI FLEG II, що фінансувалась ЄС, українська делегація за участі начальника управління мисливського господарства та полювання ДАЛРУ  І. Шеремета відвідала Польщу, Словаччину та Угорщину з метою вивчення їх досвіду ведення мисливського господарства. Однак, усі ці спроби жодного разу не дійшли далі розробки проектів. Як слушно зазначив О. Проців у статті «Декілька думок щодо концепції розвитку мисливського господарства в Україні» – «система не може реформувати себе сама».

Детальніше...

Пожалуйста, введите ваш E-mail: