АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Про громадську спілку

  1. Мета та цілі
  2. Структура та статут
  3. Порядок вступу та членство

Полювання та рибалка в Україні, мисливські господарства, риболовецькі бази, законодавство у сфері охорони навколишнього природного середовища, мисливського господарства та полювання, рибного господарства, рибальства, водних біоресурсів та тваринного світу – все це направлено на забезпечення належних умов існування біорізноманіття та людини.

Прекрасна природа України, багаті своєю різноманітністю її флора і фауна, притягують як магнітом і самих жителів нашої країни, і закордонних гостей. Однак у сучасному жорсткому світі природа, як ніколи, потребує постійної турботи, захисту та поваги з боку людини. Баланс екосистеми крихкий, тому для збереження і примноження природних ресурсів важливо докласти максимум зусиль для його збереження. З цією метою і була створена Громадська спілка «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» («Асоціація»), пріоритетними завданнями якої якраз і є охорона, відтворення, збереження та раціональне використання природних ресурсів, зокрема тваринного світу України. Крім того, не менш важливий напрямок діяльності Асоціації – це формування у свідомості населення нового ставлення до цивілізованого полювання і до мисливців як до людей, які поважають, люблять природу і тваринний світ, займаються його розвитком, збереженням і відтворенням.

Створена в грудні 2014 року, Асоціація покликана об'єднати користувачів мисливських та рибальських господарств з метою реалізовувати і захищати соціальні, економічні, спортивні, культурні, екологічні та інші права, свободи та інтереси своїх членів, а також всіляко сприяти розвитку спортивного полювання та рибальства, стрілецько-стендової підготовки, фізичного гарту у поєднанні з активним відпочинком; проведення заходів щодо відтворення та охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів України.

Серед основних цілей і завдань Асоціації – виховання громадськості, членів Асоціації в дусі мисливської та рибальської етики, дбайливого ставлення до багатств природи, неухильного дотримання законодавства України про охорону навколишнього природного середовища, тваринного і рослинного світу, підвищення рівня культури полювання в Україні.

Ми прагнемо ділитися професійним досвідом у сфері полювання, ведення мисливського і рибальського господарства; націлені сприяти впровадженню нових засобів і способів здійснення професійної діяльності; проводити підготовку та навчання спеціалістів (єгерів, мисливствознавців), суддів та спортсменів в області полювання та рибальства; готувати і навчати мисливських тварин для потреб мисливського господарства, а також сприяти обміну ними; забезпечити діяльність трофейного клубу Асоціації.

Найбільш ефективно реалізувати свої цілі дає участь Асоціації у заходах щодо збереження, відтворення, раціонального використання та охорони тваринного, рибного фондів та інших складових біологічного різноманіття на території країни.

Асоціація, захищаючи інтереси своїх членів, бере безпосередню участь у процесі вдосконалення законодавства України у сфері мисливського господарства та полювання, рибного господарства, охорони навколишнього природного середовища. А глибокі знання та багаторічний професійний досвід наших представників дають їм можливість активно сприяти розробці правової основи діяльності у сфері навколишнього природного середовища.

Важливим аспектом діяльності Асоціації є також громадський контроль, адже саме таким способом громадськість, співпрацюючи з органами державної влади, може попереджати негативні для навколишнього природного середовища наслідки порушення законодавства, зокрема браконьєрства.

Запрошуємо Вас приєднатись до членів Громадської спілки «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» з метою відстоювання спільних інтересів користувачів мисливських та рибальських господарств, а також Ваших особисто.

Діалог і співпраця – базис діяльності Асоціації, в якій користувачі мисливських та рибальських господарств при здійсненні діяльності, при задоволенні інтересів і захисті прав можуть розраховувати на підтримку з боку Асоціації.

Ми віримо в успішне співробітництво на національному та міжнародному рівнях, а тому підтримуємо контакти з національними та зарубіжними партнерами, міжнародними стрілецькими, мисливськими, риболовними та іншими організаціями.

Обмін досвідом та поглиблення знань, спільна діяльність користувачів мисливських та рибальських господарств – запорука успішного досягнення цілей Асоціації.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: