АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Мета та цілі

Метою діяльності Громадської спілки є задоволення та захист соціальних, економічних, культурних, екологічних та інших прав, свобод та інтересів членів Громадської спілки, сприяння розвитку мисливського господарства, полювання та рибальства, стрілецько-стендової підготовки та фізичного загартування у поєднанні з активним відпочинком, участь у проведенні заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, відтворення і раціонального використання тваринного та рослинного світів в Україні.

 

Завдання та цілі Громадської спілки:

1. Поширення ідей та виховання членів Громадської спілки, мисливців та рибалок у дусі мисливської та рибацької етики, дбайливого відношення до природи та її багатств, примноження та збагачення природних багатств, неухильного дотримання законодавства про охорону навколишнього природного середовища, тваринного та рослинного світів України.

2. Розповсюдження передового досвіду ведення полювання, мисливського та рибацького господарства, охорони тваринного і рослинного світів, навколишнього природного середовища, впровадження новітніх засобів і способів здійснення мисливського та рибацького господарства.

3. Навчання та підготовка кадрів у сфері діяльності Громадської спілки, включаючи участь у підготовці фахівців, спортсменів і суддів по видах спорту і занять зазначеної сфери, а також навчання мисливських тварин.

4. Захист інтересів та представництво користувачів мисливських угідь і мисливців в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

5. Вдосконалення законодавства України у сфері мисливського господарства та полювання, тваринного та рослинного світів України, охорони навколишнього природного середовища (зокрема, стосовно охорони та відтворення тваринного світу, захисту інтересів користувачів мисливських угідь, мисливців та рибалок тощо).

6. Організація та забезпечення громадського контролю за належною реалізацією законодавства, в тому числі через взаємовідносини з правоохоронними та контролюючими органами.

7. Здійснення заходів щодо попередження і боротьби з браконьєрством, охорони навколишнього природного середовища, тваринного та рослинного світу України.

8. Участь у проведенні заходів по збереженню, відтворенню та охороні тваринного, рибного фондів та інших складових біологічного розмаїття на території країни, в тому чіслі здійснення заходів по обміну мисливськими та іншими тваринами між членами Громадської спілки для їх відтворення, у селекційних та наукових цілях.

9. Сприяння організації та проведення змагань, виводків, польових випробувань мисливських собак та інших тварин, виставкових, спортивних та експозиційних заходів, полювання, риболовлі, заняття туризмом, змагань по стендовій стрільбі, мисливству, рибальству, природоохоронних, культурних, туристичних та оздоровчих заходів, заходів стрілецького, стрілецько-мисливського і риболовецького спорту, в тому числі за участю мисливських тварин.

10. Розвиток зв’язків, співпраця, підтримка прямих контактів із зарубіжними, міжнародними стрілецькими, мисливсько-рибальськими і іншими організаціями, органами державної влади та місцевого самоврядування, юридичними особами будь-якої форми власності та підпорядкування, а також з фізичними особами-нерезидентами, в тому числі укладання угод про співпрацю і взаємодопомогу згідно чинного законодавства України.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: