АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Відбулася прес-конференція на тему захисту диких тварин

2 червня у приміщенні інформаційного агентства «УНІАН» відбулася прес-конференція за участі громадських організацій на тему: «Захист диких тварин! Протидія браконьєрству через вдосконалення законодавчої бази, раціональне використання, відтворення, охорони тваринного світу».

На даному засіданні розглядались сучасні проблеми використання та охорони об’єктів тваринного світу, аналізували чинне законодавство у сфері мисливського господарства та зареєстрований проект Закону України «Про раціональне використання, відтворення, охорону тваринного світу» №2927 від 21.05.2015р.

Участь в обговоренні взяли директор Громадської спілки «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» Олена Шаніна, голова президії Всеукраїнської ради Українського товариства мисливців і рибалок Микола Шуляр, голова Всеукраїнської секції мисливського господарства і охорони тваринного світу Українського товариства охорони природи Володимир Дода, завідувач лабораторії мисливських ресурсів України Інституту зоології ім. Шмальгаузена, кандидат біологічних наук Віталій Смаголь, голова президії Полтавської обласної ради УТМР Костянтин Боровик.

У результаті обговорення представники мисливських громадських організацій вирішили підтримати вище згаданий законопроект, оскільки його положення передбачають: підвищення відповідальність за порушення законодавства в галузі охорони тваринного світу, боротьбу з браконьєрством, збільшення штрафів за порушення і незаконне добування звірів, розширення повноважень громадських інспекторів та єгерської служби, дерегуляцію повноважень органів державної влади та органів місцевого самоврядування, зменшення кількості документів дозвільного характеру у галузі ведення мисливського господарства, спрощення ведення бізнесу у сфері мисливства з метою його розвитку як галузі.

Також, законопроект удосконалює норми щодо способів, засобів та видів полювання, заборон в сфері мисливського господарства та полювання, відображає норми Бернської конвенції (Конвенція про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі) та Угоди про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: