АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Шановні природолюби та працівники природоохоронної галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього Дня охорони навколишнього природного середовища.

Цей день щорічно відзначається світовим співтовариством 5 червня. Він був заснований Генеральною асамблеєю ООН в 1972 році і є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, підкреслює гостру необхідність кардинальних змін у відношенні людини до природних ресурсів.

Всі ми маємо усвідомити, що велика й відповідальна справа охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів – це наша спільна турбота і наше спільне майбутнє.

Сьогодні, як ніколи, довкілля нашої країни вимагає до себе прискіпливої уваги, шанобливого ставлення. На його сторожі стоять не лише професійні екологи, але й громадські інспектори, юні натуралісти, члени екологічних організацій. Усім Вам уклін та безмежна подяка за вашу невтомну працю.

Громадська спілка «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» бажає всім вам подальших успіхів у збереженні і поліпшенні довкілля, міцного здоров'я, достатку, родинного тепла та наснаги у виконанні нашої спільної мети – покращенні екологічної ситуації в Україні!

Пожалуйста, введите ваш E-mail: