АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

В Україні можуть тимчасово заборонити промисловий вилов риби!

9 червня 2015 року відбулася нарада Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи за участі представників громадських організацій, науковців та екологів, на якій обговорювався проект Закону України «Про введення тимчасової заборони на здійснення промислового рибальства та інших видів спеціального використання водних біоресурсів на деяких рибогосподарських водних об’єктах України». 

Законопроект передбачає заборону на здійснення промислового рибальства на рибогосподарських водних об’єктах загальнодержавного значення, крім спеціальних зон в межах водосховищ Дніпровського каскаду, визначення яких буде здійснюватися Кабінетом Міністрів України.

Необхідно зазначити, що останнім часом контроль у сфері охорони навколишнього природного середовища послабився, оскільки майже рік діє мораторій на здійснення перевірок суб’єктів господарювання. 

Асоціація наголошує, неконтрольований промисловий вилов водних біоресурсів, призведе до погіршення стану водних об’єктів та суттєвого зменшення водної фауни.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: