АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Африканська чума свиней у Київській області

29 липня 2015 року відбулося спільне засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Київській обласній державній адміністрації та комісії Київської обласної державної адміністрації з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому розглянуто питання «Про ліквідацію спалахів АЧС на території Київської області та недопущення розповсюдження її на інші території».

За результатами розгляду комісія прийняла відповідне рішення в якому встановлено цілу низку заходів щодо ліквідації наслідків АЧС та попередження її розповсюдження.

З метою зниження ризиків розповсюдження АЧС на інші території прийнято рішення користувачам мисливських угідь провести до 1 листопада 2015 р. повну депопуляцію диких свиней у 38 мисливських господарствах області.

Також доручено Державному агентству України з управління зоною відчуження провести повну депопуляцію диких свиней на території зони відчуження до 1 січня 2016 року.

До 1 жовтня 2015 року провести депопуляцію диких свиней з приведенням їх кількості до мінімальної у відповідності до проектів розвитку мисливських господарств у решті господарств (40 господарств).

Загалом на території мисливських господарств Київської області планується відстріляти понад 2,6 тис. голів диких свиней.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: