АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Нарешті підписано Закон

Верховна Рада України ще 17 червня 2015 року проголосувала за проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення боротьби з браконьєрством та захисту навколишнього середовища» (реєстр. № 1586).

Законопроектом пропонується надати право складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 65, 65-1, 66, 72, 73, 77, 77-1, 85 та 85-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) посадовим особам та єгерям мисливських угідь шляхом доповнення новим пунктом 19 частини другої статті 255 КУпАП, з метою розширення прав користувачів мисливських угідь для збереження природних ресурсів та підвищення рівня відповідальності за порушення, пов’язані з нанесенням шкоди навколишньому природному середовищу.

З невідомих причин набрання чинності даного Закону весь час відтерміновувалось.

Тільки 25.09.2015 на сайті Верховної ради України з’явилося повідомлення про повернення даного Закону з підписом Президента. Тож найближчим часом довгостраждальний Закон буде опублікований у засобах масової інформації та набере чинності. Він сприятиме більш ефективній боротьбі з браконьєрством, зменшенню забруднення навколишнього середовища побутовим та промисловим сміттям, зменшенню кількісті лісових пожеж.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: