АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Петиції до Президента

Громадська спілка «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» хоче звернути увагу на проблему промислового вилову риби, який на сьогоднішній день є неконтрольованим і призводить до стрімкого зниження водних біоресурсів у річках нашої країни.

Прикриваючись дозвільними документами, промисловики виловлюють значно більше риби, ніж дозволено, і про це всім відомо. Також спостерігаються випадки, коли промисловики залишають свої сітки на водоймах, потім в них попадає риба та з часом гине. Один з таких епізодів можна побачити на фото, яким поділились з нашої асоціацією небайдужі рибалки, що знайшли покинути сітку з мертвою рибою. Ви можете заперечити, що частіше це роблять браконьєри-любителі, але інциденти з покинутими промисловими сітками також спостерігаються.

За неофіційними даними, протягом останніх 20 років кількість риби у водоймах України зменшилася у 100 разів. З метою вирішення цієї проблеми Томенком Сергієм Миколайовичем 29.08.2015 зареєстровано електронну петицію до Президента №22/000214-еп «Не контрольований вилов риби» (https://petition.president.gov.ua/petition/214) щодо введення мораторію на промисловий вилов риби в річках України. Для того, щоб вона була розглянута Президентом, необхідно набрати щонайменше 25000 підписів, станом на 23.10.2015 петиція набрала 5225 підписів, до кінця їх збору залишилось 37 днів.

Крім того існує проблема з необхідністю щорічно проходити технічний огляд приватних човнів, яка, на думку нашої громадської спілки, є недоцільною для човнів, з двигунами потужністю до 150 кінських сил, а також сприяє проявам корупції. Зважаючи на те, що уже не один рік як скасовано технічний огляд автомобілів, необхідність його проходження для човнів викликає сумніви.

Через це Теличком Михайлом Миколайовичем зареєстровано петицію від 16.10.2015 №22/014448-еп «Скасування техогляду приватних човнів» (https://petition.president.gov.ua/petition/14448) . Станом на 23 жовтня набрано 77 підписів із 25000 необхідних, до кінця збору залишилось 86 днів.

Шановні рибалки, любителі природи та всі небайдужі до збереження та поліпшення середовища існування водних біоресурсів! Підтримайте дані петиції, адже тільки громадськість має вплив на прийняття законодавчих актів та управлінських рішень.
Пожалуйста, введите ваш E-mail: