АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Проведено нараду щодо ліквідації АЧС в Одеській та Миколаївській областях

За останні два місяці в Одеській та Миколаївській областях зареєстровано по два спалахи МЧС: у с. Кам’яне Савранського району 26.10, у смт Миколаївка Миколаївського району 19.11, у смт Врадіївка 27.10 та у с. Великовеселівка Врадіївського району 13.11. Отож з метою вирішення питань щодо ліквідації та недопущення поширення збудника АЧС у вказаних областях 25 листопада у Мінагрополітики України відбулась нарада.

Під час заходу заступник голови Держветфітослужби Олександр Вержиховський доповів щодо ситуації АЧС в нашій країні, а заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь доповів про стан заходів з ліквідації спалахів захворювання у області. Він акцентував увагу присутніх на необхідності проведення протиепізоотичних заходів з залученням всіх суб’єктів господарювання регіону, включно з тими, хто веде діяльність, пов’язану з реалізацією зерна. Крім того Бонь зазначив, що існує необхідність переглянути діючі нормативно-правові акти, якими визначаються відшкодування вартості вилучених у карантинних зонах тварин.

На даний момент серед заходів, які уряд прийняв для боротьби з АЧС, можна назвати наступні: виділення додаткових 44733,2 тисяч гривень Мінагрополітики на програму «Протиепізоотичні заходи та участь у Міжнародному епізоотичному бюро» (розпорядження Кабміну №789-р від 30.07.2015); інспекторам ветеринарної медицини доручили перевіряти суб’єкти господарської діяльності, крім того вживаються заходи з реорганізації Держветфітослужби.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: