АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Виставка "Риболовля.Полювання.Туризм."

Виставка "Риболовля.Полювання.Туризм." 17 - 20 березня 2016 в рамках "ActivExpo Fest" - фестивалю виставок товарів для активного відпочинку.

З  17 по 20 березня 2016 року в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться головна подія для любителів активного відпочинку - весняний фестиваль виставок "ActivExpoFest". Для відвідувачів - це можливість ознайомитися з новинками відразу чотирьох виставок близької тематики:

  • «Риболовля.Полювання.Туризм.»
  • «Дайвінг.Кемпінг.Екстрім»
  • «BoatExpoKyiv»
  • «СтрелокЕкспо»

Кожен відвідувач виставки матиме унікальну можливість виграти головні призи. Повний список призів на офіційному сайті «ActivExpoFest».

«ActivExpoFest» є одним з найбільших і відвідуваних заходів в Україні. Масштабна експозиція об'єднає понад 200 компаній, які продемонструють свої кращі товари та послуги. А саме: рибальське та мисливське спорядження, обладнання та аксесуари, зброя, товари для активного і екстремального відпочинку (альпінізму, дайвінгу, спортивного туризму), катери, човни та мотори, туристичні товари, оптика, наметове містечко, спеціальні транспортні засоби, все для відпочинку на природі.

Серед учасників - провідні оператори ринку: Flagman, Normark, ІБІС, Salmo, Daiwa, Voblerok, Adams, FishingRoi, Fishingstock, Siko, Dragon, KievRacingYachtClub, Колібрі, Bark, Батискаф і багато інших.

Всі відвідувачі можуть з інтересом провести час на виставці, взявши активну участь в різноманітних щоденних заходах, серед яких: презентації, конкурси та розіграші призів в режимі нон-стоп, мультимедійний, арбалетний, лучний, пневматичний тири, демонстрація приманок в басейні, конкурси, скалодром , майстер-клас та школа юного яхтсмена, приготування страв з риби та дичини, майданчик для дітей - і це лише мала частина запланованих організаторами заходів!

Вхід для відвідувачів:

17 березня - 11: 00-17: 30,

18-19 березня - 10: 00-17: 30,

20 березня - 10: 00-14: 00.

Контакти: +38 (044) 525-30-45

Офіційний сайт: http://www.activexpo.com.ua

ГС "Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств" - партнер виставки.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: