АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

На Сумщині зросла кількість мисливських тварин.

Після проведення таксації мисливських тварин та аналізу отриманих даних, фахівці констатують: на Сумщині побільшало деяких видів мисливських тварин, повідомило Сумське ОУЛМГ.

Так, у області за рік оленя плямистого стало на 3 особини більше – 196 голів; оленя європейського на 16 особин більше – 826 голів. Поголів’я лосів збільшилось  на одну особину – їх нараховується 255 особин; популяція козулі зросла за рік на 163 голови, зайця-русака на 400 голів.

У мисливських угіддях, що підпорядковуються Сумському ОУЛМГ, чисельність оленя плямистого зросла на 3 особини – до 53 голів; а оленя європейського на 10 особин – д 313 голів. Лосів за рік стало на 2 особини більше – 91 особина. Поголів’я козулі в угіддях, підпорядкованих Сумському ОУЛМГ, збільшилось на 31 голову; зайця-русака на 200 голів.

Обласне управління і далі опікується Червонокнижними зубрами, що мешкають в мисливських угіддях Конотопського лісгоспу – за минулий рік, вперше після довгої перерви, їх кількість збільшилась – на  1 особину, до 44 голів.

У той же час популяція кабанів на Сумщині зменшилась втричі – наразі вона нараховує 828 голів. Це пов’язано з проведеними заходами щодо депопуляції кабана в зв’язку з АЧС.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: