АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Громадськість рятує від рибних браконьєрів

Надворі вже теплішає, до того ж наближається період нерестової заборони на вилов, тому браконьєри починають активізуватися. Але все частіше на варті українських водойм стоїть громадськість – дзвінки на «гарячу лінію» Рибоохорони та повідомлення у соцмережах допомогли викрити не один випадок злочинних дій на річках у останні дні, про що повідомляє Головрибвод.

На водоймах Харкова 10 березня було затримано порушників, що за допомогою заборонених знарядь лову – сіток та «павуків» – незаконно вилучили близько 3 кг риби, завдавши шкоди рибному господарству країни на 1500 грн. 13 березня у Харківський області затримали порушника, що ловив рибу 24 сітками, не маючи на це дозвільних документів. У порушника вилучили 81 кг риби, він завдав шкоди рибному господарству на суму 21 981,69 грн.

На Волині 12 березня разом з громадськістю вилучили 10 безгосподарських сіток довжиною майже 700 метрів, та ще 15 сіток довжиною 1000 метрів. Декілька випадків порушення правил рибальства були виявлені на Кіровоградщині 13 березня після отримання інформації від громадян. В ході рейду було вилучено 11 сіток, довжиною від 10м до 50 м кожна.

Ще один дзвінок від небайдужого громадянина до Головрибводу 12 березня допоміг затримати двох порушників, які займалися виловом за допомогою електровудки. Інспектори рибоохорони встигли вчасно зупинити порушників, і на щастя вони не встигли зловити риби забороненим знаряддям лову.

Активно долучається до боротьби з незаконним ловом і громадськість Івано-Франківська, де було створено громадську організацію «Центр протидії браконьєрству», що має на меті протидіяти браконьєрству, а саме незаконному вилову риби, видобування піску та знищенню Червонокнижних рослин.

Рибоохорона подякувала всім небайдужим громадянам, що допомагають у боротьби з браконьєрством у всіх регіонах України, та закликає при виявленні фактів порушення одразу ж телефонувати на «гарячу лінію» територіального відділу відомства. Телефони можна знайти на офіційних сайтах територіальних відділів Рибоохорони, або на сайті Головрибводу.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: