АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Запропоновано знизити орендну плату за землі водного фонду

Держрибагентство ініціювало законодавчо встановлене зниження орендної плати за землі водного фонду, про що голова відомства Ярема Ковалів повідомив під час прес-конференції, передає УНІАН.

Оскільки в останні роки підприємці, що займаються риборозведенням, стали платити значно більше за оренду ставків (лише в минулому році плата виросла втричі),  їх фінансовий стан погіршився. В якості прикладу Ковалів привів оренду ставка в Житомирській області – якщо раніше за 100 га водойми там сплачували 80 тисяч гривень, то зараз 220 тисяч гривень.

Для того аби знизити навантаження на підприємців, Держрибагентство запропонувало внести зміни до ПКУ, і прирівняти землі водного фонду до земель, що призначені для сільського господарства. В результаті плата за оренду землі водного фонду складатиме 3% від її нормативної оцінки. На даний момент розмір плати становить 3-12%, але в більшості випадків стягується плата по максимальній ставці. Агентство вже розробило відповідний законопроект, який проходить погодження в органах влади, і має бути поданим на розгляд ВРУ вже в цьому місяці.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: