АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

СБУ розкрила корупційну схему в Азовській рибоохороні

В п’ятницю, 22 квітня, пресс-служба СБУ на офіційному сайті повідомила про спільне з прокуратурою розкриття корупційної схеми, в рамках якої керівництво Азовського басейнового управління рибоохорони «кришувало» браконьєрський промисел.

Спецслужба повідомляє, що ними було задокументоване систематичне отримання грошей керівниками рибоохорони від підприємства, що займалось промисловим виловом в Азовському морі, порушуючи закон. Так, рибалки-браконьєри перерахували чиновникам 75 тисяч гривень, після чого СБУ провела обшуки у місцях проживання двох високопосадовців рибоохорони, і вилучила $15 тисяч, незареєстровану мисливську зброю, майже 80 риболовецьких снастей та браконьєрського приладдя, призначеного, окрім іншого, для вилову пеленгаса і осетрових. Також СБУ затримала браконьєрське риболовецьке судно з 10 тоннами бичка на борту – його власники і сплачували «данину» посадовцям. Всього браконьєри, яких «кришували» рибоохоронці, виловили бичка на майже 14 млн. гривень.

Чиновникам було повідомлено підозру у вчиненні злочину згідно частини 3 статті 368 ККУ. Проведення службового розслідування знаходиться на контролі Держрибагентства, керівники Азоврибоохорони відсторонені від виконання своїх обов’язків.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: