АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Щодо затвердження лімітів

Міністерство аграрної політики та продовольства України (Мінагрополітики) надало відповідь щодо затвердження лімітів на використання мисливських тварин на 2016/2017рр.

 

Стаття 16 ЗУ «Про мисливське господарство та полювання» встановлює, що затвердження лімітів використання мисливських тварин державного мисливського фонду відноситься до компетенції центрального органа виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики (Мінагрополітики).

Наразі ліміти на 2016/2017рр досі не затвердженні, хоча згідно статті 19 вищезгаданого Закону, сезон полювання на самця козулі в Україні розпочинається з 1 травня. Однак користувачі мисливських господарств не можуть отримати ліцензії на добування ліцензійних видів мисливських тварин, доки не будуть затвердженні ліміти.

В зв’язку з цим Громадська спілка «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» звернулась до Мінагрополітики з проханням надати пояснення щодо незатвердження лімітів. У відповідь на це міністерство повідомило, що проект наказу про затвердження лімітів на цей мисливський сезон повторно проходить процедуру погодження, що пов’язано зі зміною Уряду. З листом Міністерства аграрної політики та продовольства ви можете ознайомитись за посиланням:

У той же час варто зазначити, що норми відстрілу інших мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду, на цей мисливський сезон були затвердженні Міністерством екології та природніх ресурсів України 5 квітня 2016 року наказом №144, з яким ви можете ознайомитись за посиланням: Про встановлення норм відстрілу

Пожалуйста, введите ваш E-mail: