АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Зміни до законодавства України у сфері мисливського господарства та полювання

На сьогоднішній день законодавство у сфері мисливського господарства та полювання має численні прогалини і неузгодженості, у тому числі і щодо європейських стандартів регулювання зазначеної сфери діяльності. За останній час хоч і були спроби внесення змін до законодавства України в цій сфері, але такі спроби мали славнозвісне невтішне завершення.

Громадська спілка «Асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств» письмово звернулась до народних депутатів – представників екологічного комітету ВРУ з проханням здійснити законотворчу діяльність щодо оптимізації зазначеної сфери, а також з висловленням готовності допомогти їм в цій роботі.

Також Асоціація звернулась до Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо врегулювання неузгодженостей між Законом України «Про мисливське господарство та полювання» та наказами Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.10.2014 №383 «Про затвердження Порядку видачі посвідчення мисливця і контрольної картки обліку добутої дичини й порушень правил полювання» і від 07.02.2014 № 57 «Про затвердження Інструкції про селекційний відстріл мисливських тварин».

Пропонуємо мисливцям та представникам громадськості об’єднатись для допомоги органам державної влади у реформуванні сфери мисливського господарства та полювання, підготовки пропозицій щодо зміни чинного законодавства. Адже саме практики (досвідчені мисливці, професіонали мисливської сфери, користувачі мисливських господарств, громадські об’єднання) на собі відчувають проблеми законодавчої недосконалості.

Пропозиції щодо змін у законодавстві у сфері мисливського господарства та полювання пропонуємо надсилати на електронну адресу Асоціації або розмістити на форумі у розділі «Мисливство – Законотворча діяльність», що надасть змогу обговорити їх.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: