АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

У лісах Закарпаття введено особливий протипожежний режим

З настанням спеки зростає небезпека виникнення лісових пожеж, особливо зважаючи на те, що влітку багато громадян вирушає на пікніки у ліс, та, нажаль, забуває про елементарні правила безпеки.

 

У Закарпатті для посилення охорони лісів від пожеж запровадили особливий протипожежний режим, повідомила прес-служба Закарпатського ОУЛМГ. В цей період обмежується перебування в лісах громадян, облаштовують місця відпочинку, рекреаційні пункти, встановлюють шлагбауми та інформаційні щити, а всі служби, що задіяні у виявленні та гасінні пожеж, переведені на цілодобове чергування.

Валерій Мурга, начальник Закарпатського ОУЛМГ, закликав громадян дотримуватись правил пожежної безпеки, адже саме через людську недбалість відбувається більшість пожеж у лісах – варто лишень не загасити недопалок або забути загасити багаття, і можна нанести непоправної шкоди природі. А зважаючи на те, що в Закарпатті найбільша в країні площа лісів, розмір збитків, нанесених навколишньому середовищу, може сягати кількох мільйонів.

Наразі у області проводять лісові рейди аби виявити порушників, що не дотримуються вимог пожежної безпеки в лісі. Згідно зі ст.77 КУпАП, за порушення вимог пожежної безпеки в лісах накладається адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 1-3 НМДГ та 3-10 НМДГ для посадових осіб; за пошкодження або знищення лісів внаслідок необережного поводження з вогнем передбачено штраф у розмірі 3-10 НМДГ та 7-12НМДГ для посадових осіб.

З початку року відомчі протипожежні формування Держлісагентства ліквідували 195 лісових пожеж на площі 121га. Тож закликаємо вас бути відповідальними і обачними, аби не створювати лиха природі!

Пожалуйста, введите ваш E-mail: