АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Українським рибникам допоможуть постачати рибу до ЄС

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас кутовий зустрівся з директором ГД «Рибальство і морська політика» Губертом Гамбсом під час візиту в Бельгію минулого тижня.

 

Під час зустрічі міністр розповів, що звернувся до європейських партнерів з пропозицією започаткувати окремий проект технічної допомоги українській рибній галузі за участю ветеринарної служби України, повідомила прес-служба міністерства. Завдяки реалізації проекту з’явиться можливість інспектувати підприємства аквакультури і сертифікувати живу рибу, вирощену в умовах аквакультури, для подальшого експорту в ЄС. Причому, як відмітив Тарас Кутовий, інтерес у експорті української риби до ЄС є як з боку українських рибних фермерів, так і з боку європейських підприємців.

Наразі в рамках Концепції реформування рибної галузі, розробленою Держрибагентством, відомство проводить роботу по створенню сприятливих законодавчих умов для розвитку рибогосподарського бізнесу, інвестицій в рибну галузь, спрощуються формальні процедури для створення і діяльності рибогосподарських підприємств, створюється реєстр рибогосподарських водойм, наголосив голова Мінагрополітики.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: