АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

В діагностиці АЧС Держпродспоживслужбі допоможе Уряд США

Держпродспоживслужба України та Уряд США співпрацюють в рамках проекту технічної допомоги «Програма залучення до спільної біологічної діяльності» Агентства зменшення загрози Міноборони США.

 

Ці проекти спрямовані на зменшення загрози від особливо небезпечних хвороб тварин, серед яких Африканська чума свиней (АЧС) та лептоспіроз. Тож за сприяння Агентства співробітники лабораторій ветеринарної медицини пройшли тренінги, крім того Агентство сприяло підвищенню якості моніторингу та контролю за АЧС, надав Державному науково-дослідному інуституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи діагностикуми та розхідні матеріали, що сприятиме своєчасному встановленню та підтвердженню діагнозу. Також Агентство підтримало модернізацію державних лабораторій ветеринарнї медицини в трьох областях – Луганській, Львівській, Дніпровській.

З початку року в Україні зареєстровано 15 випадків захворювання на АЧС в 10 областях. Станом на 18 липня в країні діє 5 неблагополучних пунктів по АЧС.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: