АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Рибний патруль отримає кошти на технічне оснащення

Голова Держрибагентства Ярема Ковалів повідомив, що депутати Верховної Ради проголосували за законопроект № 4464 про виділення агентству 15 млн гривень.

Ці кошти будуть направлені на придбання сучасних швидкісних човнів, автомобілів, теплові зорів та всього, що необхідно для оснащення патрульних. Ковалів підкреслив, що багато техніки планують закупляти у вітчизняних виробників, і закінчіть процедуру закупки через тендери мають вже до кінця року.  

Як раніше зазначили в Держрибагентстві, Рибний патруль на Київщині лише за два місяці показав ефективний результат – триває боротьба не лише з браконьєрами, а й з неконтрольованим промисловим виловом. За останніми даними, з червня по липень об’єм промислового вилову на Київському водосховищі збільшився на 31% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а на Канівському на 45,6%. Справа в тому, що промислові рибалки стали показувати на папері реальний вилов, адже патрульні почали приїжджати на рибоприймальні пункти з перевірками без попередження.

Тепер черга взятись за водойми інших регіонів, тому вже 15 вересня буде оголошено набір в рибоохоронний патруль Херсонщини і Одещини. Держрибагентство підкреслило, що з Херсонською ОДА вони вже уклали Меморандум про співробітництво у сфері розвитку рибного господарства, і запрошують усіх бажаючих громадських активістів пройти відбір і боротися з беззаконням на водоймах вже у складі рибного патруля. Згодом заплановано запуск рибного патруля по всій країні, і вже до кінця року Держрибагентство планує завершити ліквідацію старих органів рибоохорони – на початку вересня воно повідомило, що звільняє всіх керівників територіальних управлінь рибоохорони.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: