АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Зимова заборона на вилов риби

Коли температура води падає нижче 8 градусів, риба вирушає на зимівлю, отож в цей час Держрибагентство встановлює заборону на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах.

У зимній період активність риби знижується, вона майже перестає споживати їжу і не здатна швидко реагувати на подразники. Аби захистити себе від можливих зовнішніх небезпек, риба прямую до зимувальної ями – заглиблення на дні водойми, де «зимують» риби.

Отже аби зберегти водні біоресурси і дозволити їм пережити зиму та з настанням весни розпочати нерест, Держрибагентство встановлює зимову заборону на вилов риби на таких ямах, що регламентовано пунктом 8.3 Правил промислового рибальства та пунктом 4.14.2 Правил любительського та спортивного рибальства.

Заборона почала діяти з 1 листопада, однак строк її дії може бути різним в різних областях. Ознайомитися з місцями заборони та датами її дії можна на сайті агентства Перелік зимувальних ям, для Київської області розроблена інтерактивна карта, яку ви знайдете там же.

Порушникам правил рибальства загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність, також вони будуть зобов’язані відшкодувати нанесені збитки із розрахунку на одну рибину. Закликаємо усіх рибалок дотримуватись правил рибальства, при виявленні випадків браконьєрства ви можете звертатися на гарячу лінію Держрибагентства 0-800-50-52-50.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: