АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Головне за грудень

Головні новини за грудень 2016 року.

Міжнародні експерти розповіли українським спеціалістам про кабана.

Експерти з Польші та Латвії провели тренінг для фахівців обласних управлінь лісового та мисливського господарства. Тема заходу – практика спостереження, біобезпеки та управління популяцією дикого кабана. Тренінг проводили з метою всестороннього висвітлення проблеми АЧС, учасники заходу мали можливість отримати вичерпну інформацію для того, аби обрати ефективну стратегію нагляду для раннього виявлення АЧС та моніторингу на територіях, де панує вірус. Надалі їм рекомендовано провести наради з користувачами мисливських угідь в областях, аби поділитися отриманими даними.

 

На засіданні ДНПК при Кабміні обговорили ситуацію з АЧС

Присутній на засіданні голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа висловив стурбованість ситуацією, що склалася з АЧС, однак наголосив, що відомство робить усе необхідне для ліквідації зараження. Результат цієї роботи – оздоровлення 122 із 140 неблагополучних по АЧС пунктів (дані на початок грудня). На наступний рік план передбачених заходів по боротьбі з африканською чумою складається з виділення фінансування, формування мобільних груп, дієвого контролю та заборони продажу свинини, що не пройшла експертизу.

 

Фінансування програми зариблення державою.

На 2017 рік в держбюджеті передбачено 40 млн грн на відтворення та селекцію водних біоресурсів – це сталося вперше за три роки. Виділення фінансування дозволить підвищити рибопродуктивність водойм, створити потужну селекційно-племінну базу. Крім того з бюджету виділять ще 40 млн гривень на рибний патруль, на ці кошти придбають необхідну техніку, аби запустити рибний патруль в областях, де оголошено конкурс на рибних патрульних.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: