АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Триває електронізація рибного господарства

В рамках електронізації рибного господарства з 1 лютого Київський рибоохоронний патруль фіксуватиме результати рейдів та виявлені порушення в електронному журналі.

Як повідомляє прес-служба Держрибагентства, електронний журнал має вигляд онлайн-таблиці. Кожному патрульному присвоєно індивідуальний номер, під яким він за допомогою смартфону або компьютеру буде заповнювати журнал. Таблиця буде містити інформацію про дату і місце рейду, ПІБ його учасників, результати та інформацію про порушників правил рибальства. Таким чином можна буде побачити результативність роботи патрульних і рейдових груп. На протязі лютого система буде працювати в тестовому режимі на Київщині, а потім її поширять на інші області, де запускають оновлений рибоохоронний патруль.

Також в Держрибагентстві зазначили, що в рамках електронізації рибної галузі передбачено впровадження не лише електронних систем звітності про рибоохоронну роботу, а ще й звітності про вилов і систему моніторингу суден.

Додамо, що з 24 січня рибоохоронний патруль Київщини контролюватиме дотримання правил рибальства за допомогою сучасної техніки. На бюджетні кошти для патруля придбали 24 сучасних човни, 13 автомобілів, ехолоти, тепловізори та радіостанції.

Фото Держрибагентства

Пожалуйста, введите ваш E-mail: