АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Наближається «сезон тиші»

У відповідності із ст.39 ЗУ «Про тваринний світ», з 1 квітня до 15 червня триває «сезон тиші» для диких тварин.

У цей час з метою охорони середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин у період їх масового розмноження забороняється проведення робіт та заходів, що є джерелами підвищеного шуму. До них відноситься – пальба, проведення вибухових робіт, санітарних рубок лісу, проведення змагань на транспортних засобах, використання феєрверків і моторних маломірних суден.

Згідно зі ст.87 КУпАП порушення вимог щодо охорони середовища перебування і шляхів міграції диких тварин тягнуть за собою покарання у вигляді накладення штрафу у розмірі 510-850 гривень для громадян, та 850-1190 гривень для посадових осіб. Невжиття заходів щодо запобігання загибелі диких тварин, погіршенню середовищ їх перебування та умов міграції тягне за собою накладення штрафу у розмірі 850-1190 гривень.

 

Крім того нагадуємо, що 1 квітня розпочинається весняно-літня заборона на вилов риби в зв’язку з її нерестом. На сайті Держрибагентства можна ознайомитись з забороненими і дозволеними місцями для лову, а також зі строками, протягом яких триватиме заборона для кожної з областей ТУТ

Порушення правил рибальства у відповідності зі ст.85 КУпАП тягне за собою накладення штрафу в розмірі 34-170 гривень, за грубе порушення правил рибальства – 340-680 гривень з конфіскацією знарядь вчинення правопорушення і незаконно добутих водних ресурсів.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: