АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Перший Український Мисливський Форум

Запрошуємо відвідати Перший Український Мисливський форум, який відбудеться  29 липня 2017 року в Рівненській області на базі мисливського господарства МСК  «Сокіл» ( с. Суськ, Костопільський р-н, вул. Мисливська, 55)

Цей захід проходитиме в тісній співпраці з Рівненським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

Мета форуму: Заявити про мисливство як повноцінну галузь народного господарства на рівні України, обмінятись досвідом, продемонструвати здобутки сучасних підходів до ведення мисливського господарства, популяризувати мисливський туризм, залучити іноземних туристів, презентувати пропозиції та послуги мисливських господарств.

В програмі форуму відбудуться такі заходи: показовий виступ представників кінно - спортивної школи МСК «Сокіл»; виставка мисливських собак: презентація порід, випробування мисливських собак у вольєрах; єгерські багатоборства; змагання зі стендової стрільби - «Кубок Сокола»; автодрайв по бездоріжжю: презентація позашляховиків та фототехніки; показ інфраструктури мисливського господарства та рибальства; виставка товарів народного господарства, медовари, сировари; презентація діяльності мисливських господарств; виставка робіт фотохудожників, анімалістів та пейзажистів; презентація діяльності туристичних агенцій (внутрішній та мисливський туризм); таксидермія: виставка експонатів, демонстрація сучасних методів оформлення трофеїв; презентація пейнтбольного клубу «Сокіл»; святковий розіграш призів від партнерів та розважально-концертна програма.

Такий захід, за масштабністю, вперше проходитиме в Україні. Він збере понад 1000 учасників зі всіх куточків України та буде широко освітлений в ЗМІ.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: