АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Стартував сезон полювання на пернату дичину!

Кожен рік мисливці з усієї України очікують початок сезону "полювання на качок". Відкриття сезону анонсували 10 областей, а саме: Волинська, Закарпатська, Черкаська, Івано-Франківська, Хмельницька, Рівненська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська та Львівська.

Мисливці зможуть попрактикуватися у стрільбі по пернатим вже з 1го серпня на Закарпатті, з 5го серпня в угіддях Кіровоградської, Полтавської, Хмельницької та Рівненської областей, а з 12го у Волинській, Сумській, Черкаської та Львівській областях. А от мисливцям Івано-Франківської області доведеться зачекати як мінімум до 26го числа у зв'язку з аномальною спекою та, як наслідок, підвищеною ймовірністю виникнення лісових пожеж. 

Але не слід забувати, що мисливець без документів - браконьєр. Тому ми рекомендуємо перевірити наявність необхідних документів. Це:

  • посвідчення мисливця;
  • щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;
  • дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо);
  • чинний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання;
  • паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання на полюванні.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Полювати можна на качок (крім гоголя, черні білоокої, черні червонодзьобої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крехів (крохалів), черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарки білощокої та червоноволої), лиску, норця великого, куликів (крім кулика-сороки, баранця великого (дупеля), ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого), гусок (сіру, білолобу велику, гуменника) на голубів (крім голуба – синяка), вальдшнепа, перепела.

Наша спілка бажає вам вдалого полювання! Ні пуху, ні пера!

Пожалуйста, введите ваш E-mail: