АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Запущено 24 управління рибоохоронного патруля

Протягом 2017 року було запущено 24 з 29 управлінь рибноохоронного патруля. Зазначену реформу було розпочато відповідно до Концепції реформування рибного господарства. Рибоохоронні патрулі були обладнані новою сучасною технікою та формою. 

У 2017 році сума засобів, виділених на паливно-мастильні матеріали, зросла з 3 млн грн (у 2016) до 27 млн грн. Зарплата працівників рибоохоронних патрулів також зросла з 1,2 тис грн до 10 тис грн. 

Разом із збільшенням фінансування збільшилася й ефективність цих самих патрулів. Так за перше півріччя цього року сума накладених штрафів сягнула 74,8 млн грн, проти минулорічного показника в 9,8 млн грн. 

Новий рибний патруль було запущено в таких областях: Івано-Франківській, Миколаївській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Одеській, Дніпропетровській, Київській, Закарпатській, Чернівецькій, Луганській, Полтавській, Запорізькій, Чернігівській, Житомирській, Донецькій. А також в Азовському та Чорноморському басейновому управлінні. Також було створено Управління оперативного реагування «Рибоохоронний патруль».

Чекаємо на  запуск нового рибоохоронного патруля в Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській Львівській та Херсонській областях.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: