АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Мисливська галузь потребує реформ

23 серпня 2017 року в Івано-Франківському ОУЛМГ відбулася нарада користувачів мисливських угідь області. На ній були присутні начальник управління Руслан Осташук, представники прокуратури, районні мисливствознавці, директори мисливських господарств і інші.

Збори були проведенні для аналізу стану мисливського господарства в області, обговорення основних проблем галузі та напрацювання шляхів їх вирішення. Найбільш гостро стояло питання біологічної безпеки, яке тісно пов'язане з мисливським господарством, особливо занепокоєння викликає проблема чуми в кабанів та сказу в лисиць. Саме тому районними мисливствознавцями були проведені перевірки виконання умов договорів з користувачам, і в цілому цих умов дотримуються. 

Як було зазначено - основними чинниками, що стримують ріст чисельності тварин, є браконьєрство, висока щільність хижаків та недостатній обсяг біотехнічних заходів. Недостатнє фінансування галузі призводить до низької чисельності єгерів, недостатньої якості охорони, засобів для збереження та відтворення популяції. Сам начальник управління наголосив на тому, що в Україні відсутній системний підхід до ведення мисливського господарства. Це вказує на необхідність негайного реформування галузі.

Тим часом Держлісагенство опублікувало для громадського обговорення проект Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового та мисливського господарства України на період до 2022 року. З ним ви можете ознайомитися тут.

Пожалуйста, введите ваш E-mail: