АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Продаж мисливського господарства Рівненська обл.

Продам мисливсько-рибальський клуб "Сокіл" в 155 км від Житомира та 90 км від Рівного (спосіб продажу-продаж корпоративних прав). Рівненська обл., Березнівський район, село Сивки, вулиця Нова

Контактна особа - Юрій 38 067 572 63 23

 

   У господарстві є сформований колектив, який відмінно знає особливості угідь і порядок організації і проведення полювання і риболовлі.

Мисливське господарство - ділянку величезного лісового масиву (235 км на 150 км) облюбували для проживання лосі, кабани, косулі, зайці, бобри, полювання на яких в тутешніх місцях завжди радує здобиччю. Це віддалене від людської суєти місце з 4,4 тисячами гектарів чистого змішаного лісу і красивим мальовничим озером (115 га), в якому в достатку водиться короп, товстолобик, карась, лин, щука і окунь.

Влітку і восени ліс радує грибами і ягодами, які тут, буквально, ростуть під ногами. Завдяки дуже великому озеру, заростям очерету і сприятливій кормовій базі полювання на качку рясніє трофеями навіть для мисливців-початківців. У лісі часто можна зустріти глухарів, тетеруків, куріпок.

У розпорядженні власника мисливського господарства прекрасний новий зруб з двома комфортабельними спальнями, вітальнею, санвузлом, ванною, прихожею і великою їдальнею. Звичайно ж, в наявності водопостачання з системою водопідготовки, парове опалення і каналізація, автономне електропостачання, станція посилення сигналу мобільного зв'язку. Власник мисливського господарства може приймати гостей в 3-х гостьових будиночках. Приготування їжі можливо, як у зимовій кухні, так і у відкритій - літній. Крім комфортабельної їдальні, є можливість провести мисливську вечерю в декількох альтанках, з видом на мальовниче озеро.

Для хвостатих помічників мисливця побудована прекрасна псарня з індивідуальними вольєрами на 10 собак. З метою тренування собак збудовано вольєр для диких тварин. У розпорядженні мисливського господарства є необхідні господарські будівлі, в т. ч. будиночок охорони, гараж, обробна для дичини та ін. Для любителів риболовлі та пасивного відпочинку передбачені човни і катамарани. Місце прекрасне, як для відпочинку, так і для ділових зустрічей.

Якщо Ви любитель патріархальної, незайманої туристами природи, любите полювання, риболовлю, збирання грибів та ягід, то це місце для ВАС.

 Вартість мисливського господарства 95 тис євро. Торг доречний.

 

Пожалуйста, введите ваш E-mail: