АСОЦІАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ
МИСЛИВСЬКИХ ТА РИБАЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Громадська спілка

"Полювання... зближує нас з природою, привчає нас до терпіння, а іноді і до холоднокровності перед небезпекою."

Іван Сергійович Тургенєв

"Дай людині рибу, і ти нагодуєш її тільки раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годувати себе рибою все життя."

Китайський вислів

width="160"
width="160"
width="160"

width="160"

Ми в соцмережах

Африканська чума у Броварському районі Київської області

Мисливствознавцем Державної організаціЇ «Резиденція «Залісся» (Броварський район) Пастернак Д.А. п’ятого травня поблизу садового товариства "Ландиш" виявлено три трупи диких кабанів.

Трупи диких кабанів вагою близько 20-40 кг, двоє з яких знаходилися на стадії трупного розкладу матеріал для дослідження з яких відібрати не можливо. При огляді третього кабана було встановлено, що тварина загинула 3-4 дні тому. Відібрано патологічний матеріал та лімфатичні вузли, які направлені для дослідження на африканську чуму свиней.

Відповідно до Звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно – санітарної експертизи від 06.05.2015 № 002320 м. п. м. /15 із зразка патологічного матеріалу - виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней.

8 травня відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при Київській ОДА щодо питання вжиття заходів з локалізації та ліквідації захворювання на африканську чуму свиней у Броварському районі.

У результаті засідання комісії затверджено план заходів та з метою профілактики визначили зоною нагляду – всю території Броварського району та частину Вишгородського району (від межі Броварського району до Київського водосховища та меж Чернігівської області).

Окрім того, засіданням комісії було визначено провести профілактичні заходи з дезинфекції територій за допомогою залучення всієї необхідної техніки та відповідних спеціалістів, а на території мисливських господарств МГ Броварське та ДО «Резиденція Залісся» провести відстріл диких кабанів

Доручено Київському обласному та по м. Києву управлінню лісового та мисливського господарства, користувачам мисливських угідь Київської області:

  • до 18.05.2015 провести відстріл 2-3 голів диких свиней з кожного мисливського господарства для проведення моніторингових досліджень на АЧС;
  • при формуванні бригад по відстрілу диких кабанів заборонити включати осіб, які працюють в господарствах усіх форм власності по розведенню та вирощуванню свиней;
  • до 08.06.2015 привести чисельність дикого кабана у мисливських господарствах області до мінімальної, попередньо встановивши мінімальну кількість чисельності по кожному мисливському господарству;
  • та ін.
Пожалуйста, введите ваш E-mail: